12.1.21

Harjutus Nr.1 täiendatud

 Tere esimesse distantstundi!

Valisin Pinterestist ühe video kus on näidatud lihtsaid ja kodus meisterdatavaid asju. Video laeb kaua ja selle leiab siit https://pin.it/2y6VvPg 

Juhised: Punast pöörlevat topsikut ei tasu järgi teha, kuna kasutatakse teeküünalt!

              Vaata video lõpuni läbi ja püüa aru saada kuidas ja miks need asjad toimivad!

Ülesanded: Vaata video lõpuni läbi ja vali asi mida võiksid ise järgi proovida teha.

                   Leia kodus sobiv töökoht (tavalise laua peal ei tohi noaga lõigata).

                   Vali vajalikud tööriistad ja materjalid. Tuleta meelde milliseid hirmujutte rääkisime                ohutustehnika tundides!

                  Varu aega, koolitööd on tähtsamad ja magneteid või muud materjali ei pruugi kohe kodus olla. Vaata postituse lõpust mida mina katsetasin!

                  Kui tekkib küsimusi võta minuga ühendust!

                  Valmis asjandusest tee pilt või video ja saada mulle või lae ülesse.

Lõpetuseks: Hindeid ei pane ja see harjutus ei ole kohustuslik. Kui leiad ise midagi huvitavamat siis aga meisterda. Mina tegin koolivaheajal puldiga juhitava purjeka. Lisan varsti pildid ka.


Minu katsetus.

Valisin joogitopsidest pöörleva lennumasina. Topsid said valitud vast liiga suured, videos olid väiksemad. Teibiga kokku ja lennutama! Siit aga algasid probleemid. Kasutasin umbes 1m pikkust mudelikummi. Videos ühendati kummirõngad pikaks ketiks. Nii nagu videos lendama ei saanud aga Teile soovituseks. Kerige 2-4 keerdu ümber topside ja ülejäänud osa venitage nagu laseks rakulkast. Sedasi lendas kõige paremini.Lihtne projekt mis ikkagi vajas rohkem aega kui esialgu tundus.


 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar